سیستم جدید روشنایی

سیستم روشنایی ترکیبیپایه های جدید برق

این پایه جدید که توسط شرکت Eolgreen  واقع در اسپانیا طراحی شده یک سیستم ترکیبی می باشد که سیستم بادی و خورشیدی را در کنار یکدیگر برای تولید برق مورد نیاز این پایه ها استفاده کرده  لامپ این پایه ها از نوع LED می باشد  و مصرف توان پایینی دارند.

ارتفاع این پایه ها 10 متر می باشد و جنس پره های توربین به کار گرفته شده در این پایه ها کامپوزیت بوده و برای تولید برق نیاز به سرعت باد حداقل 1.7 متر بر ثانیه (5.6 ft)  دارد و حداکثر توان خروجی با سرعت توربین بین 10 تا 200 دور در دقیقه (RPM) در حدود 400 وات می باشد.

در نسل بعدی توربین این پایه ها, برای سرعت 10 تا 60 دور بر دقیقه طراحی خواهند شد که حداکثر توان تولیدی توربین آن با این اوصاف 100 وات خواهد شد.

بخش پانل های خورشیدی این پایه های روشنایی 100 وات بوده و شار نوری چراغ های LED از نوع فیلیپس بین 3500 تا 4000 لومن می باشد.برای ذخیره سازی انرژی در این پایه ها از یک باتری لیتیوم فسفات آهن استفاده شده که می توان انرژی لازم برای 3.5 شب استفاده چراغ را در خود ذخیره کند.

 

پایه روشنایی ترکیبی اسپانیا

همچنین این چراغ ها می توانند به صورت off-grid نصب گردند و در گروههای 99 تایی از طریق باند UHF در هر 30 دقیقه اطلاعات را به سامانه راهبری ارسال نمایند تا مشکلات فنی پدید آمده در چراغ ها را توسط اپراتورهای فنی برطرف نمایند.

 

2 دیدگاه

 • مهدی / آبان ۱, ۱۳۹۴ در ۰۰:۱۱

  ممنون استفاده کردیم…..

  پاسخ
 • Erfan / شهریور ۳۰, ۱۳۹۴ در ۱۱:۱۵

  ایده ی خوبی است که برای تولید انرژی از موتور های مختلفی بهره گرفته انداما نمی توان گفت چیز خیلی جدیدی را ساخته اند چون همه وسایل قابل خرید هستند فقط با قیمت بالا
  خیلی ممنون ازمدیریت سایت

  پاسخ