منبع تغذیه مین ول

مین ول

MeanWell بزرگترين توليد‌کننده منبع تغذيه سوئيچينگ و درايور LED با مدل‌هاي استاندارد در دنيا بوده و تأسيس آن به سال 1982 در کشور تايوان باز مي‌گردد. محصولات بسيار متنوع مينول در مدل‌ها و سري‌هاي گوناگون بر مبناي نيازهاي مختلف منبع تغذيه سوئيچينگ و درايور LED در سراسر دنيا طراحي و بهينه شده‌اند.

فروش گسترده منبع تغذيه مين ول  بويژه در اروپا و آمريکا مثال‌زدني است به گونه‌اي که بيش از 25% مصارف پاور و منبع تغذيه ريلي در رده اتوماسيون صنعتي در کشورهاي آلمان و ايتاليا با وجود شرکت‌هاي قدرتمندي همچون Siemens و …، توسط مين ول تأمين مي‌گردد. بعلاوه اين شرکت بزرگترين توليدکننده درايورهاي ال اي دي و منابع تغذيه مورد استفاده در Indoor & Outdoor LED Lighting در دنيا بوده که طي 10 سال گذشته از رشد چشمگيري برخوردار بوده‌اند. منبع تغذيه ريلي مينول مدل EDR

مينول با ارائه 2 تا 7 سال گارانتي و برخورداري از معتبرترين استانداردهاي عمومي نظير CE ،TUV ،UL و … و استانداردهاي محلي کشورهائي نظير کره، ژاپن، استراليا و اتحاديه اروپا و نيز استانداردهاي پزشکي و روشنائي، علاوه بر قيمت بسيار مناسب، در جايگاه No.1 منابع تغذيه در بسياري از کشورهاي پيشرفته دنيا و همچنين ايران قرار گرفته است.

محصولات مين ول شامل انواع منابع تغذيه AC/DC شامل:

Enclosed type – Din Rail – Open Frame – Modular – PFC & Parallel – Rack Mount – Harsh Environment

شارژر باطري مين ول ، آداپتور، منبع تغذيه MeanWell  و منبع تغذيه سوئيچينگ کف خواب مين ول انواع متنوع DC/AC Inverter – DC/DC Converter و LED Driver بوده و تقريباً تمامي نيازهاي بازار را پوشش مي‌دهند.