Print Friendly and PDF

گنجینه کتاب های نظام مهندسی

گنجینه کتاب های نظام مهندسی

سفارش این محصول

 عنوان: گنجینه کتابهای آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی را می توان با اتکا بر منابع کمک آموزشی مناسب با موفقیت پشت سر گذاشت. در اینجا ما گنجینه کتابهای آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقیرا که شامل پنج کتاب بی نظیر است برای قبولی شما در آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی پیشنهاد می کنیم. این بسته براساس آخرین ویرایش مباحث آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی (مباحث 3، 13 و 21) در سال 96 و آخرین آزمون نظام مهندسی برگزار شده در مهر 96 است.

1) مشخصات کلي
نوع محصول: مجموعه ای شامل پنج جلد کتاب
تعداد جلد: 5
نحوه ارسال: پستی
کد محصول: NB20
قیمت: 145 هزار تومان

2) پيش زمينه
طبق تحليلهاي انجام شده اختصاصي اين سايت (برای مطالعه بیشتر کلیک کنید) و تجربيات دوره هاي قبل مي توان اصلي ترين دلايل عدم موفقيت داوطلبان را در محورهاي زير خلاصه کرد:
2-1) عدم تسلط کافي به مطالب مطرح شده در آزمونهاي سنوات قبل با وجود سهم بالاي 30درصدي اين سوالات بدليل ساختار طبقه بندي نشده محصولات آموزشي موجود و عدم حل تمامي پرسش از اولين دوره آزمون
راهکار: حل تمامی پرسش ها از اولین تا اخرین دوره به صورت طبقه بندی شده
2-2) عدم تسلط به کتاب راهنمای طراحی و اجرای تاسیسات برقی (راهنمای مبحث 13) تالیف آقای موسسیان و جلدهای اول و دوم نشریه 110 به دليل حجم بالا و ساختار نه چندان مطلوب آنها
راهکار: خلاصه نویسی این منابع، سازماندهی مجدد مطالب و پاسخ تشریحی پرسش ها
2-3) اتلاف وقت و انرژي براي مطالعه مباحثي که سهم بسيار جزئي در آزمون دارند
راهکار: استفاده از کلیدواژه
2-4) عدم جمع بندي و تعمق مطالب يادگرفته شده
راهکار: مرور آزمون های سنوات اخیر در روزهای منتهی به آزمون

3) جزئيات محتوا
براساس خلاها و نيازهاي موجود، گنجینه کتابهای آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقیشامل پنج جلد کتاب ارائه مي شود:
3-1) کتاب درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
درسنامه کاربردي و بي نظير با پاسخ تشريحي تمامي مسائل و سوالات چالشي از اولين دوره (سال 76) تا آخرين دوره (براي مشاهده جزئيات کليک کنيد)
ویژگی برجسته:
الف) طبقه بندی سوالات: مفاهیم کتاب در 10 فصل و هر فصل شامل چند بخش بوده که ابتدا درسنامه، نکته طلائی و سپس پرسش مخصوص آن بخش حل شده است. سازماندهی و تدوین چنین کتابی کار بسیار سخت و زمان بری ولی خروجی آن بی نظیر است.
ب) پاسخ تشریحی: در این کتاب، تمامی پرسش ها به صورت کاملا تشریحی پاسخ داده شده و سعی شده که درسنامه پرسش ها به صورت دقیق و جزئی مطالب را ارئه نماید.
ج) پوشش کل سوالات: در کتاب پیش رو، تمامی پرسش های چالشی و مساله های پیچیده از مباحث 13 و 15 از اولین دوره (سال 73) تا آخرین دوره (مهر 96) در غالب بیش از 700 پرسش حل شده است.
د) به روزرسانی: این سومین چاپ و سومین ویرایش از کتاب بوده و در واقع در هر نوبت چاپ، کتاب براساس آخرین آزمون به روزرسانی شده است. همچنین، با توجه به چاپ ویرایش جدید مبحث 13، تغییرات جدید به این نسخه از کتاب اعمال گردید.

3-2) کتاب تاسيسات برق پلاس
خلاصه سازي شده و سازمان دهي شده مهمترين بخش هاي کتاب راهنمای طراحی و اجرای تاسیسات برقی (راهنمای مبحث 13) تالیف آقای موسسیان و جلدهای اول و دوم نشریه 110 به صورت هدفمند با پاسخ تشريحي و طبقه بندي شده مرتبط (براي مشاهده جزئيات کليک کنيد)
ویژگی برجسته:
الف) اولین بار: برای اولین بار در کشور، کتابی با هدف پاسخ به پرسش های مطرح شده از کتاب راهنمای طرح و اجرای تاسیسات برقی ساختمان‌ها (تالیف مهندس آلدیک موسسیان) و جلدهای اول و دوم نشریه 110 معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، تدوین و آماده سازی شده است.
ب) خلاصه سازی بهینه: با توجه به ماهیت پرسش ها مطرح شده در آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی، مطالب مرتبط در منابع موردنظر استخراج شده و چندین مرحله خلاصه نویسی شده است. در فرآیند این خلاصه نویسی، اساس بر حفظ چارچوب مطلب و گذر از مطالب کم اهمیت بود.
ج) سازماندهی متفاوت: یکی از مهمترین مشکلات داوطلبان در استفاده از منابع مذکور، پراکندگی موضوعی و آزمون محور نبودن آنهاست، از این رو در این کتاب، بعد از خلاصه سازی، مطالب به صورت بهینه تدوین شد تا داوطلب به راحتی و به سرعت به مطلب موردنظر خود دسترسی داشته باشد.
د) پاسخ تشریحی و طبقه بندی: تمامی پرسش های مرتبط با موضوعات در تمامی سنوات به صورت کاملا طبقه بندی شده و تشریحی پاسخ داده شده است.

3-3)کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
پاسخ تشريحي تمامي آزمونها از خرداد 93 تا مهر 96 براي جمع بندي مطالب (براي مشاهده جزئيات کليک کنيد)
ویژگی برجسته:
الف) پاسخ کاملا تشریحی: در این کتاب، تمامی پرسش ها به صورت کاملا تشریحی و با جزئیات کامل پاسخ داده شده است.
ب) متفاوت از سایر محصولات: در پاسخ های ارائه شده در این کتاب، نهایت تلاش شده که متفاوت از پاسخ های ارائه شده در کتابهای و فیلم آموزشی مهندس کریمی باشد تا پرسش ها از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار گیرند.

3-4) کتاب واژگان کلیدیتاسیسات برقی
شامل کلمات کلیدی اخلاق حرفه ای، مباحث 1، 2، 3، 12، 13، 15، 19، 21 و 22، مقررات ملی، کتاب راهنمای طراحی و اجرای تاسیسات برقی (راهنمای مبحث 13) تالیف آقای موسسیان و جلدهای اول و دوم نشریه 110 (براي مشاهده جزئيات کليک کنيد)
ویژگی برجسته:
الف) پوشش کل منابع: این کتاب تمامی واژگان کلیدی آزمون نظام مهندسی برق را شامل می شود. یعنی علاوه بر کتاب مقررات ملی و مباحث 1، 2، 3، 12، 13، 15، 19، 21 و 22، کتاب راهنمای 13 (تالیف آقای موسسیان) و جلدهای اول و دوم نشریه 110 را نیز را شامل می شود.
ب) به روزرسانی: این کتاب براساس آخرین تغییرات مباحث ازمون نظام مهندسی در سال 96 منتشر شده است.
ج) کلیدیابی بهینه: تعداد کلیدواژه نباید ملاک و مبنای قضاوت در مورد کیفیت آن باشد، بلکه باید کلمات به صورت بهینه و هوشمند انتخاب و تدوین شود تا داوطلب در سریع ترین زمان ممکن به بهترین کلمه هدایت شود، مساله ای که در نگارش این کتاب کاملا مدنظر بوده است.
د) شماره آئین نامه: برای اولین بار در کشور، برای ارجاع کلمات، علاوه بر شماره صفحه، شماره آئین نامه نیز قید شده که این امر منجر به تسریع در پیدا کردن کلمات خواهد شد.

3-5) کتاب میکرو تاسیسات برقی
جدیدترین کتاب مجموعه آموزشی آزمون نظام مهندسی برق بوده که خلاصه ای از مهمترین نکات و آئین نامه های منابع عمومی (شامل قانون نظام مهندسی و مباحث 1، 2، 3، 12، 13، 15، 19، 21 و 22) همراه با پاسخ پرسش ها از اولین دوره (سال 73) تا آخرین دوره (مهر 96) (براي مشاهده جزئيات کليک کنيد)
الف) اولین بار: برای اولین بار در کشور، کتابی با هدف پاسخ به پرسش های مطرح شده از منابع عمومی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی (شامل قانون نظام مهندسی و مباحث 1، 2، 3، 12، 19، 21 و 22) تدوین و آماده سازی شده است.
ب) خلاصه سازی بهینه: با توجه به ماهیت پرسش ها مطرح شده در آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی، مطالب مرتبط در منابع موردنظر استخراج شده و چندین مرحله خلاصه نویسی شده است. در فرآیند این خلاصه نویسی، اساس بر حفظ چارچوب مطلب و گذر از مطالب کم اهمیت بود.
ج) سازماندهی متفاوت:
یکی از مهمترین مشکلات داوطلبان در استفاده از منابع مذکور، پراکندگی موضوعی و آزمون محور نبودن آنهاست، از این رو در این کتاب، بعد از خلاصه سازی، مطالب به صورت بهینه تدوین شد تا داوطلب به راحتی و به سرعت به مطلب موردنظر خود دسترسی داشته باشد.
د) طبقه بندی پرسشها: تمامی پرسش های مرتبط با موضوعات در تمامی سنوات به صورت کاملا طبقه بندی شده پاسخ داده شده است.

4) تخفیف 10 درصدی
برای رفاه حال داوطلبان عزیز، بیش از 10 درصد از مبلغ کل کم شده و بجای پرداخت 160 هزار تنها 145 هزار تومان دریافت خواهد شد.

5) پرسش و پاسخ
سوالات خود در انتهای این صفحه در بخش «دیدگاه خود را بنویسید» وارد کنید تا به آنها پاسخ داده شود.

5-1) آیا این بسته به روز هست؟
پاسخ) بله، این بسته براساس پرسش های آخرین آزمون برگزار شده (مهر 96) و آخرین ویرایش مباحث 3، 13 و 21 به روز شده است.

5-2) چقدر احتمال قبولی من وجود دارد؟
پاسخ) در این بسته تلاش شده تمامی نیازهای داوطلبان برای تضمین موفقیت در نظر گرفته شود، در صورت تلاش و انجام کلیه راهنمائی های مهندس کریمی، قبولی قطعی است.

3-5) آیا این بسته بهترین محصول شماست؟
پاسخ) هر چند این بسته، بسیار کامل و بی نظیر بوده اما قطعا بهترین محصول ما، «بسته طلائی-تضمینی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی» است که علاوه بر محتوای فوق، فیلم آموزشی، آزمون آنلاین و گروه تلگرامی را نیز داشته و دارای سه تضمین بی نظیر پرداخت 70 درصد هزینه بعد از دریافت، بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از محصول و بازگشت وجه درصورت عدم قبولی را دارد. در بسته های نقره ای و برنزی نیز فیلم آموزشی وجود داشته که کلاس درس کاملی است.

4-5) آیا می توانم این کتاب ها را با خود سر جلسه آزمون ببرم؟
پاسخ) بله، اساسا یکی از مسائلی که در حین نگارش این کتاب ها مدنظر بوده، سهولت دسترسی به پرسش ها و درسنامه بوده که با طبقه بندی دقیق این کار انجام شد.

5-5) آیا این کتاب متناسب با هر کدام از صلاحیتهای طراحی یا نظارت است؟
پاسخ) بله، سوالات به سه دسته نظارت، طراحی و مشترک دسته بندی شده تا برای هر صلاحیت کاملا مجزا و مشخص باشد.

 

مطالب مرتبط

برچسب‌ها

فقط با یک کلیک,ما را در گوگل محبوب کنید.