Print Friendly and PDF

بسته آزمون نظام مهندسی برنزی

آزمون نظام مهندسی بسته برنزی

سفارش این محصول

عنوان: بسته برنزی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقیامسال را با محصولات آموزشی بی نظیر ما قطعا موفق خواهید بود. نیاز به محصول کامل و جامع برای قبولی قطعی در آزمون دارد. در این بسته، امکان تخفیف حجمی 10 درصدی در نظر گرفته شده است. بسته برنزی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقیشامل دو جلد کتاب و یک فیلم است. این بسته براساس آخرین ویرایش مباحث آزمون نظام مهندسی (مباحث 3، 13 و 21) در سال 96 و آخرین آزمون نظام مهندسی برگزار شده در مهر 96 روزرسانی شده است.

1) مشخصات کلي
نوع محصول: مجموعه ای شامل کتاب و فيلم
محتوای محصول: دو جلد کتاب و فيلم آمادگی آزمون
نحوه ارسال: پستی
کد محصول: NB03
قیمت: 215 هزار تومان

2) پيش زمينه
طبق تحليلهاي انجام شده اختصاصي اين سايت (برای مطالعه بیشتر کلیک کنید) و تجربيات دوره هاي قبل مي توان اصلي ترين دلايل عدم موفقيت داوطلبان را در محورهاي زير خلاصه کرد:
2-1) احساس بي نيازي داوطلبان به آموزش مستقيم و توقع يادگيري مفاهيم عميق و عملي آزمون به صورت خودآموز
راهکار: استفاده از کلاسهای آموزشی و بویژه فیلم های آموزشی
2-2) عدم تسلط کافي به مطالب مطرح شده در آزمونهاي سنوات قبل با وجود سهم بالاي 30درصدي اين سوالات بدليل ساختار طبقه بندي نشده محصولات آموزشي موجود و عدم حل تمامي پرسش از اولين دوره آزمون
راهکار: حل تمامی پرسش ها از اولین تا اخرین دوره به صورت طبقه بندی شده
2-3) اتلاف وقت و انرژي براي مطالعه مباحثي که سهم بسيار جزئي در آزمون دارند
راهکار: استفاده از کلیدواژه

3) جزئيات محصول
براساس خلاها و نيازهاي موجود، بسته برنزی آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي شامل دو جلد کتاب و فيلم آمادگی آزمون ارائه مي شود:

3-1) فيلم آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي
تدريس کاملا کلاسي و بي نظير مفاهيم، ارائه نکات طلائي، پاسخ تشريحي و طبقه بندي شده تمامي از اولين دوره تا آخرين دوره پرسش هاي مباحث 13 و 15 و گروه سنوات قبل در سي ساعت (براي مشاهده جزئيات کليک کنيد).
ویژگی برجسته:
الف) پاسخ متفاوت: در این ویدیو، سعی شده که بیان مفاهیم، ارائه مطالب و حل تشریحی مسائل کاملا سایر محصولات باشد.
ب) طبقه بندی مفاهیم: در این فیلم، تمامی مفاهیم مورد نیاز آزمون (به جز منابع عمومی) به صورت طبقه بندی شده تدریس شده تا مفاهیم با عمق بیشتری به داوطلب منتقل شود.
ج) پوشش کل سوالات: در محصول پیش رو، بیش از 800 پرسش های مطرح شده از مباحث 13 و 15 از اولین دوره (سال 73) تا آخرین دوره (مهر 96) به صورت کامل توضیح داده شده است.
د) کیفیت: این ویدیو، دارای کیفیت بسیار بالایی از نظر بصری بوده و دارای لیبل و بسته بندی استثنائی و شکیلی هست. همچنین فیلم ها روی چند حلقه دی وی دی رایت شده اند و بهترین دی وی دی های موجود در بازار برای آرشیو کردن و مشاهده چند باره هستند.

3-2) کتاب درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
درسنامه کاربردي و بي نظير از مباحث 13 و 15 با پاسخ تشريحي تمامي مسائل و سوالات چالشي از اولين دوره (سال 73) تا مهر 96(براي مشاهده جزئيات کليک کنيد)
ویژگی برجسته:
الف) طبقه بندی سوالات: مفاهیم کتاب در 10 فصل و هر فصل شامل چند بخش بوده که ابتدا درسنامه، نکته طلائی و سپس پرسش مخصوص آن بخش حل شده است. سازماندهی و تدوین چنین کتابی کار بسیار سخت و زمان بری ولی خروجی آن بی نظیر است.
ب) پاسخ تشریحی: در این کتاب، تمامی پرسش ها به صورت کاملا تشریحی پاسخ داده شده و سعی شده که درسنامه پرسش ها به صورت دقیق و جزئی مطالب را ارئه نماید.
ج) پوشش کل سوالات: در کتاب پیش رو، تمامی پرسش های چالشی و مساله های پیچیده از مباحث 13 و 15 از اولین دوره (سال 73) تا آخرین دوره (مهر 96) در غالب بیش از 700 پرسش حل شده است.
د) به روزرسانی: این سومین چاپ و سومین ویرایش از کتاب بوده و در واقع در هر نوبت چاپ، کتاب براساس آخرین آزمون به روزرسانی شده است. همچنین، با توجه به چاپ ویرایش جدید مبحث 13، تغییرات جدید به این نسخه از کتاب اعمال گردید.

3-3) کتاب واژگان کلیدیتاسیسات برقی
شامل کلمات کلیدی مباحث 1، 2، 3، 12، 13، 15، 19، 21 و 22، مقررات ملی، کتاب راهنمای طراحی و اجرای تاسیسات برقی (راهنمای مبحث 13) تالیف آقای موسسیان و جلدهای اول و دوم نشریه 110 (براي مشاهده جزئيات کليک کنيد)
ویژگی برجسته:
الف) پوشش کل منابع: این کتاب تمامی واژگان کلیدی آزمون نظام مهندسی برق را شامل می شود. یعنی علاوه بر کتاب مقررات ملی و مباحث 1، 2، 3، 12، 13، 15، 19، 21 و 22، کتاب راهنمای 13 (تالیف آقای موسسیان) و جلدهای اول و دوم نشریه 110 را نیز را شامل می شود.
ب) به روزرسانی: این کتاب براساس آخرین تغییرات مباحث ازمون نظام مهندسی در سال 96 منتشر شده است.
ج) کلیدیابی بهینه: تعداد کلیدواژه نباید ملاک و مبنای قضاوت در مورد کیفیت آن باشد، بلکه باید کلمات به صورت بهینه و هوشمند انتخاب و تدوین شود تا داوطلب در سریع ترین زمان ممکن به بهترین کلمه هدایت شود، اصلی که در نگارش این کتاب کاملا مدنظر بوده است.
د) شماره آئین نامه: برای اولین بار در کشور، برای ارجاع کلمات، علاوه بر شماره صفحه، شماره آئین نامه نیز قید شده که این امر منجر به تسریع در پیدا کردن کلمات خواهد شد.
ه) راهنمای استفاده: راهنمای استفاده متنی و ویدیویی اختصاصی دارای چندین مثال از نحوه یافتن کلمات سوالات سنوات قبل برای این کتاب آماده شده است.

4) تخفیف ده درصدی
برای رفاه حال داوطلبان عزیز، ده درصد از مبلغ کل کم شده و بجای پرداخت 239 هزار تنها 215 هزار تومان دریافت خواهد شد.

5) پرسش و پاسخ
سوالات خود در انتهای این صفحه در بخش «دیدگاه خود را بنویسید» وارد کنید تا به آنها پاسخ داده شود.

5-1) چرا من به شما باید اعتماد کنم؟
پاسخ)این محصول مربوط به اولین و تنها خبرگزاری اختصاصی نظام مهندسی ایران بوده و توسط مهندسی محمدکریمی  آماده شده که با بررسی سوابق علمی و کاری ایشان می توان معترف به توانائی علمی اش برد. ثالثا، نوع محصولات، نحوه تحلیل آزمون و نوع گارانتی ها (پرداخت 50درصد بعد از تحویل همگی پالس های مثبتی برای متعهد بودن است.

5-2) آیا این بسته به روز هست؟
پاسخ) بله، این بسته براساس پرسش های آخرین آزمون برگزار شده (مهر 96) و آخرین ویرایش مباحث 3، 13 و 21 به روز شده است.

5-3) چقدر احتمال قبولی من وجود دارد؟
پاسخ) در این بسته تلاش شده تمامی نیازهای داوطلبان برای تضمین موفقیت در نظر گرفته شود، در صورت تلاش و انجام کلیه راهنمائی های مهندس کریمی، قبولی قطعی است.

5-4) آیا بعد از خرید امکان ارتقا آن به بسته های دیگر وجود دارد؟
پاسخ) بله، این امکان وجود دارد که بعد از تحویل محصول آن را به «بسته طلائی-تضمینی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی» یا «بسته نقره ای آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی» ارتقا دهید.

5-5) آیا این بسته بهترین محصول شماست؟
پاسخ) هر چند این بسته، بسیار کامل و بی نظیر بوده اما قطعا بهترین محصول ما، «بسته طلائی-تضمینی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی» است که علاوه بر محتوای فوق، «کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی»، «کتاب تاسیسات برق پلاس»،آزمون آنلاین و گروه تلگرامی را نیز داشته و دارای سه تضمین بی نظیر پرداخت 70 درصد هزینه بعد از دریافت، بازگشت کل وجه در صورت عدم رضایت از محصول و بازگشت وجه درصورت عدم قبولی را دارد. در صورت اصرار برای تهیه بسته های دیگر می توان گفت «بسته نقره ای» نزدیک ترین محصول بوده و ب جز آزمون آنلاین و گروه تلگرامی، سایر محصولات را در خود جای داده است. ضمنا دارای تخفیف قابل توجهی نیز است. همچنین، بسته برنزی و گنجینه کتاب ها نیز محصولات فوق العاده ای هست که البته در جایگاه های بعدی قرار می گیرند.

5-6) محصول یا محصولات دیگری نیز وجود دارد که از نظر قیمت پائین تر و کیفیت مناسبی داشته باشد؟
پاسخ) بستهگنجینه کتاب ها نیز محصول فوق العاده ای هست که استفاده از آنها بسیار می تواند در قبولی شما در آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی موثر باشد.

 

مطالب مرتبط

برچسب‌ها

فقط با یک کلیک,ما را در گوگل محبوب کنید.