Print Friendly and PDF

بسته نقره ای آزمون نظام مهندسی

بسته نقره ای آزمون نظام مهندسی

سفارش این محصول

 عنوان: بسته نقره ای آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی

آزمون نظام مهندسیرا می توان با بسته کامل و بی نظیر با موفقیت پشت سر گذاشت.بسته نقره ای آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی، علاوه بر 10درصد تخفیف حجمی امکان پرداخت 50 درصد مبلغ بسته بعد از تحویل را دارد. بسته نقره ایآزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی شامل پنج جلد کتاب و یک فیلم است. این بسته براساس آخرین ویرایش مباحث آزمون نظام مهندسی (مباحث 3، 13 و 21) در سال 96 و آخرین آزمون نظام مهندسی برگزار شده در مهر 96روزرسانی شده است.

1) مشخصات کلي
نوع محصول: مجموعه ای شامل کتاب و فيلم
محتوای محصول: پنج جلد کتاب و فيلم آمادگی آزمون
نحوه ارسال: پستی
کد محصول: NB02
قیمت: 295 هزار تومان با امکان پرداخت اقساطی

2) پيش زمينه
طبق تحليلهاي انجام شده اختصاصي اين سايت (برای مطالعه بیشتر کلیک کنید) و تجربيات دوره هاي قبل مي توان اصلي ترين دلايل عدم موفقيت داوطلبان را در محورهاي زير خلاصه کرد:
2-1) احساس بي نيازي داوطلبان به آموزش مستقيم و توقع يادگيري مفاهيم عميق و عملي آزمون به صورت خودآموز
راهکار: استفاده از کلاسهای آموزشی و بویژه فیلم های آموزشی
2-2) عدم تسلط به کتاب راهنمای طراحی و اجرای تاسیسات برقی (راهنمای مبحث 13) تالیف آقای موسسیان و جلدهای اول و دوم نشریه 110 به دليل حجم بالا و ساختار نه چندان مطلوب آنها
راهکار: خلاصه نویسی این منابع، سازماندهی مجدد مطالب و پاسخ تشریحی پرسش ها
2-3) عدم تسلط کافي به مطالب مطرح شده در آزمونهاي سنوات قبل با وجود سهم بالاي 30درصدي اين سوالات بدليل ساختار طبقه بندي نشده محصولات آموزشي موجود و عدم حل تمامي پرسش از اولين دوره آزمون
راهکار: حل تمامی پرسش ها از اولین تا اخرین دوره به صورت طبقه بندی شده
2-4) اتلاف وقت و انرژي براي مطالعه مباحثي که سهم بسيار جزئي در آزمون دارند
راهکار: استفاده از کلیدواژه

3) جزئيات محصول
براساس خلاها و نيازهاي موجود، بسته نقره ای آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقيشامل چهارجلد کتاب و فيلم آمادگی آزمون است:

3-1) فيلم آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي
تدريس کاملا کلاسي و بي نظير مفاهيم، ارائه نکات طلائي، پاسخ تشريحي و طبقه بندي شده تمامي از اولين دوره تا آخرين دوره پرسش هاي مباحث 13 و 15 و گروه سنوات قبل در 27 ساعت (براي مشاهده جزئيات کليک کنيد).
ویژگی برجسته:
الف) پاسخ متفاوت: در این ویدیو، سعی شده که بیان مفاهیم، ارائه مطالب و حل تشریحی مسائل کاملا سایر محصولات باشد.
ب) طبقه بندی مفاهیم: در این فیلم، تمامی مفاهیم مورد نیاز آزمون (به جز منابع عمومی) به صورت طبقه بندی شده تدریس شده تا مفاهیم با عمق بیشتری به داوطلب منتقل شود.
ج) پوشش کل سوالات: در محصول پیش رو، بیش از 800 پرسش های مطرح شده از مباحث 13 و 15 از اولین دوره (سال 73) تا آخرین دوره (مهر 96) به صورت کامل توضیح داده شده است.
د) کیفیت: این ویدیو، دارای کیفیت بسیار بالایی از نظر بصری بوده و دارای لیبل و بسته بندی استثنائی و شکیلی هست. همچنین فیلم ها روی چند حلقه دی وی دی رایت شده اند و بهترین دی وی دی های موجود در بازار برای آرشیو کردن و مشاهده چند باره هستند.

3-2) کتاب درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
درسنامه کاربردي و بي نظير از مباحث 13 و 15 با پاسخ تشريحي تمامي مسائل و سوالات چالشي از اولين دوره (سال 73) تا مهر 96(براي مشاهده جزئيات کليک کنيد)
ویژگی برجسته:
الف) طبقه بندی سوالات: مفاهیم کتاب در 10 فصل و هر فصل شامل چند بخش بوده که ابتدا درسنامه، نکته طلائی و سپس پرسش مخصوص آن بخش حل شده است. سازماندهی و تدوین چنین کتابی کار بسیار سخت و زمان بری ولی خروجی آن بی نظیر است.
ب) پاسخ تشریحی: در این کتاب، تمامی پرسش ها به صورت کاملا تشریحی پاسخ داده شده و سعی شده که درسنامه پرسش ها به صورت دقیق و جزئی مطالب را ارئه نماید.
ج) پوشش کل سوالات: در کتاب پیش رو، تمامی پرسش های چالشی و مساله های پیچیده از مباحث 13 و 15 از اولین دوره (سال 73) تا آخرین دوره (مهر 96) در غالب 750 پرسش حل شده است.
د) به روزرسانی: این پنجمین چاپ و چهارمین ویرایش از کتاب بوده و در واقع در هر نوبت چاپ، کتاب براساس آخرین آزمون به روزرسانی شده است. همچنین، با توجه به چاپ ویرایش جدید مبحث 13، تغییرات جدید به این نسخه از کتاب اعمال گردید.

3-3) کتاب تاسيسات برق پلاس
خلاصه سازي شده و سازمان دهي شده مهمترين بخش هاي کتاب راهنمای طراحی و اجرای تاسیسات برقی (راهنمای مبحث 13) تالیف آقای موسسیان و جلدهای اول و دوم نشریه 110 به صورت هدفمند با پاسخ تشريحي و طبقه بندي شده مرتبط (براي مشاهده جزئيات کليک کنيد)
ویژگی برجسته:
الف) اولین بار: برای اولین بار در کشور، کتابی با هدف پاسخ به پرسش های مطرح شده از کتاب راهنمای طرح و اجرای تاسیسات برقی ساختمان‌ها (تالیف مهندس آلدیک موسسیان) و جلدهای اول و دوم نشریه 110 معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، تدوین و آماده سازی شده است.
ب) خلاصه سازی بهینه: با توجه به ماهیت پرسش ها مطرح شده در آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی، مطالب مرتبط در منابع موردنظر استخراج شده و چندین مرحله خلاصه نویسی شده است. در فرآیند این خلاصه نویسی، اساس بر حفظ چارچوب مطلب و گذر از مطالب کم اهمیت بود.
ج) سازماندهی متفاوت: یکی از مهمترین مشکلات داوطلبان در استفاده از منابع مذکور، پراکندگی موضوعی و آزمون محور نبودن آنهاست، از این رو در این کتاب، بعد از خلاصه سازی، مطالب به صورت بهینه تدوین شد، تا داوطلب به راحتی و به سرعت به مطلب موردنظر خود دسترسی داشته باشد.
د) پاسخ تشریحی و طبقه بندی شده: تمامی پرسش های مرتبط با موضوعات در تمامی سنوات به صورت کاملا طبقه بندی شده و تشریحی پاسخ داده شده است.

3-4)کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
پاسخ تشريحي تمامي آزمونها از خرداد 93 تا مهر 96 براي جمع بندي مطالب (براي مشاهده جزئيات کليک کنيد)
ویژگی برجسته:
الف) پاسخ کاملا تشریحی: در این کتاب، تمامی پرسش ها به صورت کاملا تشریحی و با جزئیات کامل پاسخ داده شده است.
ب) متفاوت از سایر محصولات: در پاسخ های ارائه شده در این کتاب، نهایت تلاش شده که متفاوت از پاسخ های ارائه شده در کتابهای و فیلم آموزشی مهندس کریمی باشد تا پرسش ها از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار گیرند.

3-5) کتاب واژگان کلیدیتاسیسات برقی
شامل کلمات کلیدی مباحث 1، 2، 3، 12، 13، 15، 19، 21 و 22، مقررات ملی، کتاب راهنمای طراحی و اجرای تاسیسات برقی (راهنمای مبحث 13) تالیف آقای موسسیان و جلدهای اول و دوم نشریه 110 (براي مشاهده جزئيات کليک کنيد)
ویژگی برجسته:
الف) پوشش کل منابع: این کتاب تمامی واژگان کلیدی آزمون نظام مهندسی برق را شامل می شود. یعنی علاوه بر کتاب مقررات ملی و مباحث 1، 2، 3، 12، 13، 15، 19، 21 و 22، کتاب راهنمای 13 (تالیف آقای موسسیان) و جلدهای اول و دوم نشریه 110 را نیز را شامل می شود.
ب) به روزرسانی: این کتاب براساس آخرین تغییرات مباحث ازمون نظام مهندسی در سال 96 منتشر شده است.
ج) کلیدیابی بهینه: تعداد کلیدواژه نباید ملاک و مبنای قضاوت در مورد کیفیت آن باشد، بلکه باید کلمات به صورت بهینه و هوشمند انتخاب و تدوین شود تا داوطلب در سریع ترین زمان ممکن به بهترین کلمه هدایت شود، اصلی که در نگارش این کتاب کاملا مدنظر بوده است.
د) شماره آئین نامه: برای اولین بار در کشور، برای ارجاع کلمات، علاوه بر شماره صفحه، شماره آئین نامه نیز قید شده که این امر منجر به تسریع در پیدا کردن کلمات خواهد شد.
ه) راهنمای استفاده: راهنمای استفاده متنی و ویدیویی اختصاصی دارای چندین مثال از نحوه یافتن کلمات سوالات سنوات قبل برای این کتاب آماده شده است.

3-6) کتاب میکرو تاسیسات برقی
جدیدترین کتاب مجموعه آموزشی آزمون نظام مهندسی برق بوده که خلاصه ای از مهمترین نکات و آئین نامه های منابع عمومی (شامل قانون نظام مهندسی و مباحث 1، 2، 3، 12، 19، 21 و 22) همراه با پاسخ پرسش ها از اولین دوره (سال 73) تا آخرین دوره (مهر 96) (براي مشاهده جزئيات کليک کنيد)
الف) اولین بار: برای اولین بار در کشور، کتابی با هدف پاسخ به پرسش های مطرح شده از منابع عمومی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی (شامل قانون نظام مهندسی و مباحث 1، 2، 3، 12، 19، 21 و 22) تدوین و آماده سازی شده است.
ب) خلاصه سازی بهینه: با توجه به ماهیت پرسش ها مطرح شده در آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی، مطالب مرتبط در منابع موردنظر استخراج شده و چندین مرحله خلاصه نویسی شده است. در فرآیند این خلاصه نویسی، اساس بر حفظ چارچوب مطلب و گذر از مطالب کم اهمیت بود.
ج) سازماندهی متفاوت:
یکی از مهمترین مشکلات داوطلبان در استفاده از منابع مذکور، پراکندگی موضوعی و آزمون محور نبودن آنهاست، از این رو در این کتاب، بعد از خلاصه سازی، مطالب به صورت بهینه تدوین شد تا داوطلب به راحتی و به سرعت به مطلب موردنظر خود دسترسی داشته باشد.
د) طبقه بندی پرسشها: تمامی پرسش های مرتبط با موضوعات در تمامی سنوات به صورت کاملا طبقه بندی شده پاسخ داده شده است.

4) ویژگی های برجسته

4-1) پرداخت 50 درصد بعد از تحويل محصول
در اين طرح، شما تنها 50درصد مبلغ 295 هزار تومان را پرداخت کرده و 50 درصد را بعد از تحويل گرفتن و باز کردن بسته نقره ای واريز مي کنيد. دقت داشته باشيد، تمامي فروشگاه هائي که پرداخت بعد از خريد دارند، تحويل مبلغ درب منزل به مامور پست پيش از تحويل گرفتن بسته انجام مي شود. يعني شما اطلاعي از کيفيت بسته داخل آن نداريد. در حاليکه در اين طرح، شما به مامور پست مبلغي پرداخت نمي کنيد و بلکه بعد از باز کردن بسته و مشاهده جزئيات پرداخت را انجام مي دهد.

4-2) تخفیف ده درصدی
برای رفاه حال داوطلبان عزیز، ده درصد از مبلغ کل کم شده و بجای پرداخت 330 هزار تنها 295 هزار تومان دریافت خواهد شد.

5) پرسش و پاسخ
سوالات خود در انتهای این صفحه در بخش «دیدگاه خود را بنویسید» وارد کنید تا به آنها پاسخ داده شود.

5-1) چرا من به شما باید اعتماد کنم؟
پاسخ) این محصول مربوط به اولین و تنها خبرگزاری اختصاصی نظام مهندسی ایران بوده و توسط مهندسی محمدکریمی  آماده شده که با بررسی سوابق علمی و کاری ایشان می توان معترف به توانائی علمی اش برد. ثالثا، نوع محصولات، نحوه تحلیل آزمون و نوع گارانتی ها (پرداخت 50درصد بعد از تحویل همگی پالس های مثبتی برای متعهد بودن است.

5-2) آیا این بسته به روز هست؟
پاسخ) بله، این بسته براساس پرسش های آخرین آزمون برگزار شده (مهر 96) و آخرین ویرایش مباحث 3، 13 و 21 به روز شده است.

5-3) چقدر احتمال قبولی من وجود دارد؟
پاسخ) در این بسته تلاش شده تمامی نیازهای داوطلبان برای تضمین موفقیت در نظر گرفته شود، در صورت تلاش و انجام کلیه راهنمائی های مهندس کریمی، قبولی قطعی است.

5-4) آیا بعد از خرید امکان ارتقا آن به بسته طلائی وجود دارد؟
پاسخ) بله، بعد از تسویه حساب مالی، این امکان وجود دارد.

5-6) آیا این بسته بهترین محصول شماست؟
پاسخ) هر چند این بسته، بسیار کامل و بی نظیر بوده اما قطعا بهترین محصول ما، «بسته طلائی-تضمینی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی» است که علاوه بر محتوای فوق، آزمون آنلاین و گروه تلگرامی را نیز داشته و دارای سه تضمین بی نظیر پرداخت 70 درصد هزینه بعد از دریافت، بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از محصول و بازگشت وجه درصورت عدم قبولی را دارد.

5-7) محصول یا محصولات دیگری نیز وجود دارد که از نظر قیمت پائین تر و کیفیت مناسبی داشته باشد؟
پاسخ) دو محصول بسته برنزی و گنجینه کتاب ها نیز محصولات فوق العاده ای هست که استفاده از آنها بسیار می تواند در قبولی شما در آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی موثر باشد.

مطالب مرتبط

6 دیدگاه

 • برنا / اردیبهشت ۱, ۱۳۹۷ در تاریخ ۰۷:۴۸

  سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

  پاسخ
 • yasdownload.ir / فروردین ۲۷, ۱۳۹۷ در تاریخ ۱۴:۵۶

  سلام میشه لینک داخل مطلبو چک کنید.برای
  من مشکل داشت.ممنون

  پاسخ
 • دانلود فیلم ترسناک / فروردین ۱۴, ۱۳۹۷ در تاریخ ۰۸:۰۵

  وای خیلی خوبه ساییتون

  پاسخ
 • دانلود فیلم جدید / اسفند ۲۵, ۱۳۹۶ در تاریخ ۱۹:۰۹

  تو زمینه ای که فعالیت میکنید
  جزو بهترین سایت ها هستید.

  پاسخ
 • حفاظ شاخ گوزنی / بهمن ۱۷, ۱۳۹۶ در تاریخ ۰۶:۳۵

  سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون ادامه بدین

  پاسخ
 • قیمت درب ضد سرقت / بهمن ۸, ۱۳۹۶ در تاریخ ۲۰:۱۳

  سلام.وبسایت خیلی خوب و جامعی دارید.ممنون
  ما در زمینه درب های ضد سرقت و ضد حریق فعالیت می
  کنیم.خوشحال میشوم از وبسایت ما دیدن
  کنید

  پاسخ

برچسب‌ها

فقط با یک کلیک,ما را در گوگل محبوب کنید.