Print Friendly and PDF

بسته کامل نسخه TIA Portal V14 | زیمنس آلمان |

سفارش این محصول

قیمت این مجموعه :75,000 تومان(مبلغ پرداختی به همراه هزینه پست 81000 تومان)

– نرم افزار Siemens SIMATIC PCS 7 v9.0 x64 اضافه شد!
– کرک جدید SIMATIC Key Installer به تاریخ v2017.08.10 قرار داده شد!
– کرک قرار داده شده از نسخه جدید PCS 7 v9.0 پشتیبانی می‌کند.

Siemens SIMATIC STEP 7 Professional نرم افزار قدرتمند شرکت زیمنس برای برنامه نویسی PLC های تولید شده توسط این شرکت است که در این نرم افزار تمام ورودی و خروجی های PLC اعم از ورودی و خروجی های آنالوگ و دیجیتال٬ مدول شمارشگر٬ مدول وضعیت و غیره تعبیه شده که می‌بایست در صورت استفاده در نرم افزار پیکر بندی سخت افزاری شوند.

PLC یا Programmable Logic Controller یک کنترل کننده‌ی نرم افزاری است که در قسمت ورودی، اطلاعاتی رابه صورت Binary دریافت و آن‌ها را طبق برنامه‌ای که در حافظه‌اش ذخیره شده پردازش می‌کند و نتیجۀ عملیات را نیز از قسمت خروجی به صورت فرمان‌هایی به گیرنده‌ها و اجرا کننده‌های فرمان (Actuators) ارسال می‌کند. به عبارت دیگر PLC عبارت از یک کنترل کننده‌ی منطقی است که می‌توان منطق کنترل را توسط برنامه برای آن تعریف نمود و در صورت نیاز، به راحتی آن را تغییر داد. اولین PLC در سال 1968 در آمریكا ساخته شد و در سال 1973 وارد بازار آلمان شد و اكنون در جهان شركت‌های مختلفی چون شرکت زیمنس آلمان در زمینه ساخت و كاربرد PLC فعالیت دارند که اکثر PLC های موجود در ایران از محصولات شرکت زیمنس بوده و همچنین آموزش‌های سیستم‌های اتوماسیون صنعتی که در مراکز آموزشی فنی و حرفه‌ای صورت می‌پذیرد بر پایه‌ی همین سخت‌افزارهای شرکت زیمنس است.

شرکت زیمنس برای سیستم‌های اتوماسیون، سری PLC های S400-S300-S200 (معروف‌ترین و پرکاربردترین سری در ایران) را تولید کرده که برنامه ریزی و پیکربندی سخت افزاری این سری از PLC ها را می‌توان با استفاده از نرم افزار SIMATIC Manager انجام داد. زبان برنامه نویسی مورد استفاده در این نرم افزار STEP 7 است که در حالت گرافیک (استفاده از بلوک‌های آماده موجود در برنامه) بسیار ساده نیز هست.
پس از برنامه نویسی در این نرم افزار با استفاده از قسمت Simulation نرم افزار می‌توان برنامه نوشته شده را شبیه سازی کرده و در صورت وجود خطا آن را برطرف کرد. در نرم افزار SIMATIC Manager شما با تمامی سخت افزارهای موجود در یک PLC سر و کار دارید؛ از منبع تغذیه PLC گرفته تا مدل‌های مختلف CPU و سایر اجزا PLC ها.

توانایی تسلط بر این نرم افزار بسیار حائز اهمیت بوده و بهتر است تا هر مهندس الکترونیک بتواند به خوبی با این برنامه کار کند چرا که امتیازی بزرگ برای وی به حساب می‌آید.

در این مطلب سعی شده تا تمامی برنامه‌های شرکت زیمنس و مشتقات آن جمع آوری گردد که به طور خلاصه شامل نرم افزارهای زیر می‌شود:

– SIMATIC STEP 7 v14 SP1 /Professional
– SIMATIC STEP 7 PLCSIM v14 SP1
– SIMATIC STEP 7 Safety Advanced v14 SP1
– SIMATIC Energy Suite v14 SP1
– SIMATIC WinCC v14 SP1 /Professional/Comfort/Advanced
– SIMATIC WinCC v14 SP1 Professional/Advanced Runtime
– SIMATIC PCS 7 v9.0
– SINAMICS StartDrive v14 SP1
– SIMATIC Visualisation Architect v14
– SIMATIC Automation Tool v02.01.00

سیستم مورد نیاز

Supported operating systems
– Windows 7 Professional/Enterprise/Ultimate SP1 (64-bit)
– Windows 8.1 Professional/Enterprise (64-bit)
– Microsoft Server 2008 R2 Standard Edition SP1 (64-bit)
– Microsoft Server 2012 R2 Standard Edition (64-bit)

Hardware requirements:
Computer:
SIMATIC Field PG M5 Advanced or higher (or comparable PC)
Processor:
Intel® Core™ i5-6440EQ (up to 3.4 GHz)
RAM:
16 GB or more (for large projects 32 GB)
Hard disk:
SSD with at least 50 GB of free space
Network:
1 GB (for multi-user)
Screen:
15.6″ full HD display (1920 x 1080 or larger)

 

فقط با یک کلیک,ما را در گوگل محبوب کنید.